نمونه کار با متن ۳ ستونه

/نمونه کار با متن ۳ ستونه
نمونه کار با متن ۳ ستونه۱۳۹۶/۳/۳ ۵:۰۵:۵۴
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۱۱:۴۵:۳۹

طراحی و ساخت بدنه فلزیاب

در پاسخ به درخواست‌های منحصر به فرد مشتریانمان، با استفاده از نرم افزارهای مدلسازی سه‌بعدی،طراحی اختصاصی محصولات را به واقعیت تبدیل کرده‌ایم.از طراحی اولیه مبتنی بر مشخصات کلی تا بحث‌های دقیق فنی و تغییرات مشتری‌محور، تلاش ما بر این بوده است تا بهترین کیفیت را تضمین کنیم. هم‌زمان با اتمام مدل‌سازی، ارزیابی دقیق هزینه‌ها توسط نرم افزارهای اسلایسر چون Simplify 3D انجام پذیرفت، تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی که به دست مشتری می رسد، نمونه‌ای است که خواسته های او را منعکس می‌کند.

۱۴۰۲/۶/۲۷ ۱۰:۲۷:۱۶

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد درجه پزشکی با طول موج های مستقیم طراحی شده است که به طور خاص ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد و درمان ها را خاص تر و موثرتر می کند.

۱۴۰۲/۶/۲ ۱۰:۱۱:۵۷

طراحی جعبه فلزیاب

طراحی جعبه فلزیاب: طراحی جعبه فلزیاب به درخواست مشتری توسط مهندسین شرکت ایده آل آرسس پاسارگاد با استفاده از نرم افزار سالیدورکس صورت گرفت. در ابتدا ایده کلی کار مثل ابعاد کلی،فضای [...]

۱۴۰۲/۶/۱ ۹:۱۴:۱۸

بخاری کمپینگ

افراد مشتاقی که اهل مسافرت و کمپ زدن هستند،به ویژه در تابستان که ییلاقات (تابستانگاه ها) از مقصد های لذت بخش است و یا کوهنوردان عزیز که همیشه در سرما هستند و دسترسی به بسیاری از منابع حرارتی در سرمای کوهستان را ندارند،بخاری کمپینگ ابزاری مناسب و کاربردی برای گرم کردن چادرها است.

۱۴۰۲/۵/۱۸ ۱۱:۰۵:۴۷

اجاق پلوپز گازی

اجاق پلوپز گازی سه شعله،توسط شرکت ایده آل آرسس پاسارگاد طراحی شده است.این اجاق با سوخت گاز شهری و کپسول مایع قابل استفاده می باشد و دارای شعله های ریخته گری شده با چدن داکتیل و نرمالیزه شده می باشد که از مقاومت مکانیکی و حرارتی بالاتری برخوردار است و برای کلیه آشپزخانه های صنعتی مانند رستوران ها،هیئت ها،هتل ها،کیترینگ ها و....مناسب می باشد.