طراحی دستگاه پرکن پودری

/, طراحی/طراحی دستگاه پرکن پودری
طراحی دستگاه پرکن پودری۱۴۰۲/۵/۱۸ ۱۰:۱۶:۳۳

توضيحات پروژه

دستگاه پرکن پودری:

ماشین های پرکن پودری برای پر کردن طیف گسترده ای از محصولات پودری یا دانه بندی شده با جریان آزاد و غیرآزاد ضروری هستند. فناوری‌های پرکننده مختلفی برای محصولات مایع و خشک وجود دارد و ماشین‌های پرکننده محصول می‌توانند چرخشی یا خطی، متناوب یا پیوسته، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک با فناوری‌های پرکننده مختلف باشند تا طیف وسیعی را در برگیرد.
محصولات پودری که منسجم نیستند، مانند شکر گرانول یا نمک خوراکی، به عنوان جریان آزاد تعریف می شوند. با اضافه شدن فشار اضافی به راحتی فشرده نمی شوند و حتی در صورت دستکاری، شکل خود را حفظ نمی کنند. در مقابل، محصولات پودری بدون جریان آزاد، مانند شیر خشک و شکر قهوه ای، می توانند فشرده شوند و در صورت دستکاری شکل خود را حفظ کنند.
به دلیل اینکه معمولا پرکن پودری در تیراژ بالا کار می کند دقت وزن مواد پر شده از اهمیت بالایی برخوردار است.
انواع مختلفی از دستگاه های پرکننده پودر بر اساس طراحی دستگاه و سطح اتوماسیون وجود دارد که برای پر کردن کمی یا حجمی پیکربندی شده اند. برخی از ماشین‌های پرکننده فقط می‌توانند پودرهای با جریان آزاد یا غیرآزاد را اداره کنند، اما برخی از آنها نیز وجود دارند که می‌توانند هر دو را مدیریت کنند.
علاوه بر این، پرکننده های پودری محصولات پودری را در انواع بسته بندی ها پر می کنند که شامل موارد زیر می شود: کیسه، کیسه در جعبه، قوطی، شیشه، ظروف کوچک شیشه ای، بطری، گلدان، قوطی، مخازن، گونی، سطل و…

پرکننده پودر چه محصولاتی را می تواند تحمل کند؟

  • صنایع غذایی و آشامیدنی

پودر قند، نمک، بسته بندی پودر قهوه، بسته بندی پودر شیر، کربنات ها، آرد ریز، فیلینگ پودر ادویه جات

  • صنایع شیمیایی

آفت کش های پودری، کودهای پودری، مواد شوینده پودری، پودرهای دامپزشکی، سایر مواد شیمیایی پودری

  • صنعت داروسازی

داروهای پودری و قرص ها

  • صنعت آرایشی و بهداشتی

شوینده های آرایشی و بهداشتی، پودر بچه

دستگاه پرکن پودری توسط شرکت ایده آل آرسس پاسارگاد طراحی شده است و برای اینکه هرچه بهتر پاسخگوی نیاز شما باشد، با توجه به درخواست شما برایتان شخصی سازی می شود.