دستگاه ساخت مارپیچ

//دستگاه ساخت مارپیچ
دستگاه ساخت مارپیچ۱۴۰۲/۵/۱۱ ۹:۱۵:۵۱

توضيحات پروژه

طراحی دستگاه ساخت مارپیچ

طراحی و ساخت دستگاه ساخت مارپیچ صنعتی

دستگاه ساخت مارپیچ اسکرو کانوایر

دستگاه ساخت مارپیچ اسکرو کانوایر طراحی شده توسط شرکت ایده‌آل آرسس پاسارگاد، برای ساخت اسکرو ها، در ابعاد مختلف به کار میرود.

اسکرو کانوایرها از جمله تجهیزات پرمصرف هستند که به طور گسترده در صنایع غذایی، دارویی، معدنی و … به منظور انتقال مواد سیال، پودری و ضمخت استفاده میشوند. مهم ترین جز این کانوایرها، اسکرو یا مارپیچ آنها است که با توجه به نوع ماده انتقالی و قدرت موردنیاز، در ابعاد مختلف ساخته میشود.

ابعاد مهم برای اسکرو ها قطر بیرونی، قطر سوراخ، گام و ضخامت است.

یکی از روش های ساخت این اسکروها، استفاده از دستگاه پرس ورق به همراه یک قالب دوکفه‌ای است. این روش هزینه بالایی دارد و باتوجه به امکان نیاز به اصلاح قالب و ساخت مجدد آن، ریسک بالایی نیز دارد.

روش دیگر برای ساخت این اسکروها، استفاده از دستگاه طراحی شده توسط ما است. مهم ترین ویژگی این دستگاه، امکان ساخت اسکرو هایی با ابعاد مختلف با سرعت و دقت بالاست.

به همراه دستگاه، تکه های قالب مختص هر سایز اسکرو در اختیار شما قرار میگیرد که برای ساخت اسکرو با هر سایز، کافیست تا این تکه های قالب را عوض کنید. برای هر سایز اسکرو به ۶ تکه قابل نیاز است که ۳ تکه روی فک متحرک و ۳ تکه روی فک ثابت قرار میگیرند.

دانش طراحی این قالب ها، به شرکت ایده‌آل آرسس پاسارگاد تعلق دارد و طراحی آنها متناسب با  اسکرو های موردنیاز مشتری انجام میشود.

دستگاه طراحی شده که در تصاویر مشاهده میشود، برای ساخت اسکروهایی با قطرهای بیرونی و گام های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰، ۳۵۰ و ۴۰۰ مناسب است.

پس از طراحی دستگاه کتابچه ای شامل نقشه تمام قطعات، لیست قطعات، نقشه های مونتاژی، راهنمای مونتاژ و راهنمای کار با دستگاه در اختیار کارفرما قرار میگیرد. در کنار دستگاه، یک یونیت هیدرولیک، برای کنترل جک هیدرولیک، قرارمیگیرد.